Hızlıal

Online alışveriş uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.7 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Trend Mağazacılık
Hızlıal mobil uygulaması ile ios işletim sistemli mobil cihazlarınızdan da alışveriş keyfine devam edebileceksiniz.
  Hızlıal mobil uygulaması ile ios işletim sistemli mobil cihazlarınızdan da alışveriş keyfine devam edebileceksiniz.

  2007 yılından bu yana 2 milyondan fazla sipariş ve 1 milyondan fazla üyesiyle Türkiye?nin en hızlı ve en hesaplı online alışveriş merkezi hizlial.com şimdi de cebinizde. Bilgisayardan beyaz eşyaya, cep telefonundan kozmetiğe 1500 den fazla alt mağazada 400 bine yakın ürün sizi bekliyor. Uygulama sayesinde dilediğiniz ürüne ulaşabilir; inceleyebilir, satın alabilir, yorumları okuyup vermiş olduğunuz siparişleri de takip edebilirsiniz.

  Toplu satın alma prensibi ile siz müşterilerine almış olduğu binlerce ürünü daha ucuza ulaştırmayı hedefleyen hizlial.com sitesi 2007 yılından bu yana bu hedefine ulaşmış gibi görünüyor. Saatler içerisinde vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edilebiliyor ve size en kısa sürede en ucuz ürün ulaşmış oluyor.

  Sadece mobil versiyonuna özel hızlı kampanya özelliği ile sadece belirli bir süre belirli ürünlerde aktif olan ve ilk siparişi verenler hızlı ve hesaplı alışveriş ayrıcalığını yaşayacaklar. Kampanyadan ise telefonunuza düşecek bildirimler ile haberdar olabileceksiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Daha Fazla Göster
Hızlıal indir
DİĞER SÜRÜMLER